Haber

Arnold Schwarzenegger ihaneti hakkında konuştu

ensonhaber.com

Aksiyon filmlerinin yıldızı Arnold Schwarzenegger ile 1986 yılında dünyaevine girdiği eşi Maria Shriver’dan olaylı bir şekilde boşanmıştı.

Schwarzenegger’in evlendiği dönemde evinde çalışan temizlikçilerden Mildred Baena’dan Joseph Baena adında bir oğlu olduğu ortaya çıktı. Joseph’e gerçek babasının kim olduğu 15 yıl boyunca söylenmedi.

Ancak Schwarzenegger, eşinin olayları Mildred Baena’dan öğrenmesi üzerine 2011 yılında evliliğini sona erdiren açıklamayı yaparak Joseph Baena’nın babası olduğunu itiraf etti.

Maria Shriver daha sonra boşanma davası açarak evliliğini bitirmek için ilk adımı attı. Oyuncuyla evliliğinden dört çocuğu bulunan Shriver, dilekçesinde boşanma sebebi olarak kocasının gayri meşru çocuğunu gösterdi.

75 yaşındaki Arnold Schwarzenegger, dijital platformda yayınlanacak olan ‘Arnold’ belgeselinin fragmanında skandala değinirken; Eşi Maria Shriver (67) ile yaşadığı ‘zor’ boşanmadan ve bunun ailesini nasıl etkilediğinden bahsetti.

ünlü isim “İnsanlar başarılarımı hatırlayacaklar ama başarısızlıklarımı da hatırlayacaklar”dedi ve ekledi:

“Aileme yeterince acı çektim”

“Yaşadıklarım evliliğim ve çocuklarımla olan ilişkilerim açısından çok zordu. Aileme yeterince acı çektim. Hayatımın geri kalanında bununla yaşamak zorunda kalacağım.”

“Aşmam gereken engeller vardı”

Fragmanda Hollywood’u fethetme arzusundan bahseden oyuncu, şunları söyledi: “Kendimi sahnede hayal ediyordum. Binlerce insan ‘Arnold, Arnold, Arnold’ diye bağırıyordu. Ve bir şeyi gerçekten net bir biçimde görselleştirdiğinizde, oraya %100 ulaşabileceğinize inanırsınız. Öğrenmem gereken o kadar çok şey, üstesinden gelmem gereken çılgınlıklar vardı.”terimleri kullandı.

eskilajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu